Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Auxes

Auxes

More! More! More!

autor: Miro Koněv | 19. 04. 2012, 18:09:17 | návštěv: 2726 | reakcí: 0

Budování konceptů je sice krásná věc, ale příliš mnoho lidí se odmítá přehrabovat v organizmech, které kolikrát připomínají spíš vetřelce na krátkém mimozemském výletě, není jak zatáhnout album za konec pupeční šňůry. Zjednodušování se zdá mnohem srozumitelnější, i když ne vždy vede k uspokojení. Jiné je to v případě, kdy základními kameny jsou punk, rock a hardcore.

Ojedinělá myšlenka nahrát si sám album se zrodila v hlavě Davea Laneyho už před pěti lety, kdy si po vzoru nejmenovaného playboye z Minneapolis nahrál debut. Ovšem od té doby se mozek Milemarker točil jak tombola a díky botám z neklidného materiálu sáhl po pomocných rukou ex-členů Eniac, Sweet Cobra anebo Challenger. Vítězství v podobě živé prezentace energického tříakordového víru završilo právě More! More! More!

I přes údiv nad tím, kde se ve veteránech D.C. (ale potažmo i velké části San Diego scény) bere stálá chuť švihat se přes záda povolenýma popruhama a dosahovat manicky stupňovaných výkonů, kterým se zde v jistém čase přiblížili pouze Anyway, jde o parádní demonstraci ryzosti. Tempo zde přebírá otěže právě v místech, kde by hrozily únavné exhibice anebo komplikace nadměrné potence.

Solit, solit, solit... Překlad názvu desky v češtině nevymyslíte, ale hlavně obsahově neosedláte jak poníka. Samotné album (na webu v el. podobě za 8 babek!) patří k těm, jejichž obsah se dá pojmout jako mapa pro návštěvu živého vystoupení. Ne, vážně. Víc podrobnější vodítko pro pogování na malém prostoru nevygooglíte, takže spoko je slovo na půl cesty ke konečnému zúčtování s vlastní pohodlností.

Tak ještě jednou...

Auxes (USA/D, Gunner Records) vystoupí společně s noAR+IS+ a Demokhratia v klubu Final dne 19. 4. 2012 od 19.30 h.

Související články

Auxes - Sunshine
Auxes - Ichkannnichtmehr
Auxes - Ichkannnichtmehr
Auxes & Aran Epochal - split 7''

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: punk rock
Nosič: LP/MP3
Celkový čas: 28:32
Rok: 2012
Vydavatel: Gunner Records
WWW: http://www.auxes.bandcamp.com
Seznam skladeb:
 1. I Can't Pause It
 2. Dead End Problems
 3. Bad Cats, Nine Lives
 4. More! More! More!
 5. It's Not About You
 6. Only See When You Need To See
 7. Bad Goose
 8. Tit For Tat
 9. Living In A Shoe
 10. Something's Wrong
 11. Does It Matter?
 12. Paranoia
 13. Panic Time

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek