Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Fred V & Grafix

Fred V & Grafix

Long Distance/Room To Breath

autor: Miro Koněv | 8. 06. 2012, 16:23:02 | návštěv: 2146 | reakcí: 0

Dvojice Fred V & Grafix nespadla z nebe nad Londýnem. Nerdi se poznali přes síť, přičemž si prohazovali tracklisty, dokud nepřišel opětovný boom dnb revivalu, přiživený masivním kultem Pendulum a první (píše se průlomový?) singl na Talking Beatz. Limonáda v ruce, prosolená láskyplnem a aurou roku deset... Relax.

Reset v podobě nikdy nekončící párty, která nikde nestaví, způsobil, že se k dalšímu fliku nachýlilo až vloni, a hned z toho byl dvanáctipalcový hit Long Distance. A co s tím? Vůbec nic. Jen že v uvolněnosti trumfne původní hiphopový tralalák i jupijajé tradičních tanečních ploch prosvětlených masivními stroboskopovými plochami. Což během páteční noci stačí.

Stranou AA prochvívá touha po dalším muchlování na Ibize, ve stínu pod fíky není hambou přijít o panictví. Fred Vahrman bere svoje šamanský poslání s nadhledem, proto je nadechnutí alfou a omegou ponoru. Aspoň v případě, že znáte ten vtip o třech žralocích a dutém policajtovi.

Předzvěst léta je tady, prázdniny mlátí na vrata. Ratatat nebrat, lepší si štrejchnout o vlnění, které nezná hranic a které vyžaduje jenom mladou a vroucí krev. Kdybych se měl znovu narodit, pak chci pubertu jak poslední okénko z provařeného videa Fatboy Slima. Push the tempo!

Fred V a Grafix vystoupí dne 8. června 2012 v rámci noci Shadowbox společně s rezidenty 2K & Swegem a Deadly Viperz od 22 hodin. O VJ projekci se postarí Quark/astraL d:VISION.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: elektronika/drum 'n bass
Nosič: LP/MP3/WAV
Rok: 2011
Vydavatel: Allsorts
WWW: http://hospitalrecords.com/artists/fredvgrafix/
Seznam skladeb:
  1. Long Distance
  2. Room To Breathe

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek