Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

CocoRosie

CocoRosie

We Are On Fire/Tearz For Animals

autor: Miro Koněv | 28. 07. 2012, 12:33:25 | návštěv: 2431 | reakcí: 0

Funglovka o dvou strannách se Corey Ruskovi musela zjevovat ve snech. Morbidní, ale logický kolaps postihuje i poctivé dříče na poli punkrockového nevědomí. Proto se stalo ráno 5. června památnou zatáčkou nové éry. Divadlo žije.

Mostní oblouk směrem zpět ke Grey Oceans vyniká výmoly, nornost tajemství se po vzoru vhozených lahví vrací Golfákem až k dechu mrtvých, móžno tancujících. Ta tam je kabaretní voliéra, zrání rozrušilo monolit. Formát je pánem a dvě jsou jak stereotyp z dálky obrození. Tak už to pust znovu Same, pardon Davide. Ne, ne, ty orly s kovovým krytem na televizním rádiu...!

Áčko sáhlo do strun minimálně, sampl vládnoucí čtyřem minutám volí odpor nula. Chléb je namazán, máma pleje zahradu. Noc má ale dimenzi populistického strašení, temná paní vypouští ektoplazmu zářivější Slunce. Velká vodní plocha pitvořivosti se přesouvá k pevnějším obrysům vltavínů dna.

Hledejte poctivě a Geoff Barlow vydá doporučení hned po vypuštění silnějšího bassového hlenu. Atmosférické lpění na osmdesátkovém poprašku z rozemletých flitrů se hlásí až s refrénem, ale postupné těšení rozhodně neškodí, spíš nabuzuje. Stínový Clams Casino si odskakuje od zlámaných IDM linek a moderna má pré.

Stanice Český rozhlas prý konečně vyměnila dramaturga, tak se podivme pravdě s béčkovkou, kterou leckterá „zagorka" ve zlatý éře pětačtyřicítkových očí lákala slavičí jazýčky. Neplácáná, ložená křivka na pomoc vlastní bídě Euroatlantů se prohýbá pod ryzím střípkem Hagertyho génia aneb jeden hlas nestačí. Pošlete prosím Chocholouška do Afriky a vrátí se vám obtěžkán dvojím pasem a nevěstou bohů.

Vzorky matematiky ubírají na luxusu prvniček, ale i tak se posouváme na festivalovou úroveň Björk, stejně jako svého času Green Day za Bonovým ocasem. Úkol na pondělí: setrvat dokud žvatlavá sdílnost nedosáhne kulminace sledovanosti. Umění pro život, život pro umění.

Související články

Coco Rosie - The Adventures of Ghosthorse and Stillborn

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: pop, trip hop
Nosič: 7''/MP3
Celkový čas: 09:09
Rok: 2012
Vydavatel: Touch and Go
WWW: http://www.tgrec.com/bands/band.php?id=8
Seznam skladeb:
  1. We Are On Fire
  2. Tearz For Animals

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek