Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Bassnectar

Bassnectar

Vava Voom

autor: Miro Koněv | 6. 09. 2012, 17:16:14 | návštěv: 2071 | reakcí: 0

Medvídek d'n'b, breakbeatu a nejnověji dubstepu se v překlopu milénia postaral o rešeršní maximum, když se špendlíčkem hrabal v možnostech transplantace taneční muziky na metalovo-grungový rurál. Nic proti, jel si v tom i Steve Aoki anebo ještě šílenější Joshua Josh Davis. Nic proti, všechno proti všemu...

Tendenční remixy nacházejí největší úskalí v propojování nesourodého. Nevermind, Vava Voom dává smysluplný merit. Od prvního bangeru dělí konečné slovo náhodné volby nepoužitých útržků zvukové fragmentace hloubka pochopení dějin moderní hudby. Automat ve službách fyzických možností aneb algoritmus ve službách hitparádových jistot, odstupující Lupe na majku a XTC tag v očích.

Po víc než 10 letech fungování je jasný, že si to Lorin Ashton užívá jako nikdy předtím. Mírné závrati, žádné zaváhání. Radost z poznaného, využití skillu, jako by šlo o důmyslný řemeslný nástroj. Válka stylů se mění v souvislý proud srozumitelné řeči daleko vytlačující newspeak teritoriálních značek. Do čela rapgame, do těla drumce, dubstep, punk, reggaeton, downtempo, indiepopová balada. Haštagujte UNKLE i Chemiky, ale počítejte s potterovským stigmatem střetu.

Stopka protekcionismu, zásah levé komory, taneční závar, kuchyňské finesy, stoprocentní koncentrát rytmů... Pomalované holé stěny, víc snad netřeba. Ostatně, kdyby vám bylo co jemu, uvidíte celou věc taky ve zkreslené perspektivě, u které budete zmateně hledat vnitřní tik pro pravou i levou nohu. Mladí nepotřebují hrdiny, ale dělníky, kterým se říká dýdžejové už jen ze zvyku. Bassnectar bublifukuje hard.

Bassnectar (USA, Amorphous Music) vystoupí dne 6. září v pražském klubu Roxy, rozehřívači budou Stifler Selecta, Dirty Little Toaster, Smack, Tucko a VJ Zephid.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: elektronika/dubstep
Nosič: mp3
Celkový čas: 54:21
Rok: 2012
Vydavatel: Amorphous Music
WWW: http://www.bassnectar.net
Seznam skladeb:
 1. Vava Voom (ft. Lupe Fiasco)
 2. Empathy
 3. Ugly (ft. Amp Live)
 4. Ping Pong
 5. What (ft. Jansten)
 6. Pennywise Tribute
 7. Do It Like This (ft. ill.Gates)
 8. Laughter Crescendo [2012 Version]
 9. Butterfly (ft. Mimi Page)
 10. Nothing Has Been Broken (ft. Tina Malia)
 11. Chronological Outtakes

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek