Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Cars And Trains

Cars And Trains

We Are All Fire

autor: hermína týrlová | 25. 09. 2012, 12:52:59 | návštěv: 2475 | reakcí: 1

Když jsem byla malá, a vlastně i když jsem pak byla velká a větší, věděla jsem jistě, že mi budou imponovat typy, kteří: „Když jsem byl mladej, byl jsem ve spoustě metalovejch a HC kapel. Měl jsem dlouhý vlasy a nosil černý trika, všechny tyhle věci," říká Tom Filepp aka Cars And Trains. Doposud ještě v pořádku, jenže jeho sólový projekt nemá se spoustou metalovejch a hc kapel nic společného, ani za nehet. A co to znamená, že se mi přesto líbí? Že jsem divná. Nebo dospělá? Jen to ne, bože.

Tour po místním prohibovaném lihovaru jim zprostředkovali Silver Rocket, a pokud jste fanoušci a vyznáte se, Cars And Train patří k té muzice jako třeba Astronautalis, na label Fake Four (Bleubird, Sole), jen nedělá do písničkama mršeného hiphopu. Proč ten název Cars And Train? Američan, takže láska k volnému pohybu pohybu a cestování na všechny způsoby, což jistě chápe i jeho stájový kolega s příznačným nickem Busdriver. Solitér a multinstru/mentalista jezdí Cars And Trains s kytárou, on a udělátka, pražce v duši, zpětný zrcátka ne.

Nová deska We Are All Fire je na první poslech bezbranná, na ten druhý odzbrojující. Jako když vezmete křehkou uměřenost Modest Mouse a ještě otočíte knoflíkem doleva, až na značku Pinback. Přibližně, a přece vůbec ne. Ale pokud bychom k nim postavili ještě do party zapadající Why?, kteří vydávají nové album za nějaké dva týdny, můžeme se bavit o průsečíku a cestě cest. Cars And Trains občas vybublá dvoudobějším rytmem a pádnějším, těžším krokem, stejně jako se glitche, filtry a samply zahustí na míru větší, než by uneslo samotné ukulele, ale jsou to jen zástupné manévry, jako když se otočí mladej kluk zády a vy mu najednou, na malou chvíli, nevidíte do tváře. Ale vlastně víte. Všecko.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: indie folk/indie rock
Nosič: CD
Celkový čas: 37:36
Rok: 2012
Vydavatel: Fake Four Inc.
WWW: http://www.carsandtrains.net
Seznam skladeb:
 1. We are all fire (intro)
 2. Black birds in the branches
 3. Ten thousand ships
 4. Asking
 5. The dove, the sparrow, the raven
 6. We are all fire
 7. Between parentheses
 8. Nations
 9. Foamy waves
 10. Slow song
 11. We are all fire (outro)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
GoOut
1. 10. 2012, 17:17:38
Ahoj, pokud by vás zajímali fotky z pražského koncertu Cars & Trains navštivte http://goout.cz/cs/fotoreporty/cars-trains-big-spider-s-back-v-007-strahov/xb/

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek