Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Gynger Money Gang

Gynger Money Gang

Mixtape (Tyler Durden/Kaarlem)

autor: Miro Koněv | 12. 06. 2013, 07:01:45 | návštěv: 4334 | reakcí: 2

Srát si do huby dokáže i vousatej toy, ale nastavíme biorytmus krvinek dvacetiletých floutků a pak můžeme stopovat až do oblasti, kde blunt, piko a ketamin ukončujou páteř v kostrči. Počítačový hry, děvky, herny, lumpenděti.

„Krek city bitch, krek krek city bitch." Máš to tam, louhuješ ostrovní bejlí a chemie ti dává odstup od hejtu. Noříš se do ulic s kuklou smyslový přepjatosti a bojs se neserou s tegama přes zeď velkou jak kdyby jí importoval Berlín. Rebelie nicoty, nihilismus volných víkendů a vyprázdněný mysli. Ceníš? Ceníš... Nejde mít dost.

Trap je král s korunou psychedelik, nenabízí alternativu. Všichni chtěj bejt Gucci Mane, ale jedinej krok odkazuje na rokli undergroundu. Tyler Durden a jeho matro nepřišlo ze vzduchoprázdna. Moje bejvalka by mohla svědčit, ale mlčení krevní msty drží zámek pod kódem. Nechceš-li rokovat s bonobo, dej si odchodnou a mluv se Zarathustrou.

Poseidon Vltavy verze Nautilus vládne Vyšehradí železnou pěstí periskopu, Panda pije krev. „Rum, dvě flašky, je ze mě Kurt...," smradlavej anarchismus kushe, schizo, toxická snídaně. Čteš to v přítomném čase, nechceš glorifikovat mumie, pro MDMA cestou z Lídlu. Děvky v klanech, stigma věčného koloběhu, přemísťování v prostorech a časech. Kaarlem i s ksichtama předminulých věků.

Tady je to mrtvý, můžeme se bavit se S.G.Peem po skypu, jet si vlastní zmenšeninu 'elej'. Samosouzení odsouvá soudnost, jde to i tak. Hity trojky, vlastní značka ráfkovanejch trenek, střík sem, střík tam. Odblito? Málo boj, děti chtěj, Rumdímek ví. Jdu na desátej trek, jdu si odebrat sperma pro verzi 22CNTR hybernátora pro rok 2152 v říši fantazie. Anebo v blázinci...

Miky?!

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: trap shit, hypno
Nosič: mp3
Celkový čas: 29:23
Rok: 2012
Vydavatel: diy
WWW: http://soundcloud.com/gyngermoneygang/sets/g-ngeurr-m-neur-g-ng-metr-1
Seznam skladeb:

1. Hjůstn má Problém / Gynger Dolphin / Future on Drugs

2. Poseidon Vltavy / oheň nechám plát / prod. Kuči

3. Poseidon Vltavy / Tyler Durden / Drahá Nyna

4. Poseidon Vltavy / Nautilus / prod. Kaarlem

5. Tyler Durden / Noc je Klíč / Poseidon Vltavy

6. Poseidon Vltavy / Max Payne / Zoustfalstvý

7. Clingon / Gynger Dolphin / Prod. Phoenix

8. Poseidon Vltavy / vidím ty duše / prod. Kaarlem

9. Tajemství / Poseidon Vltavy / Tyler Durden

10. Poseidon Vltavy / Kde je Tyler / Outro junkie Lies

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
miro
13. 06. 2013, 17:34:36
přesně. jsem tam furt, nechci aby to lidi četli, ale kurva poslouchali!!!

toman
13. 06. 2013, 15:42:31
tyvole větší píčovinu sem nečetl, si byl snad v prdeli když si to psal ne? DOKUREV nedá se to číst

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek