Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Don Vito & Abraxas Apparatus

Don Vito & Abraxas Apparatus

st

autor: Job | 27. 06. 2013, 21:02:22 | návštěv: 2951 | reakcí: 0

Čas socializace, pád temnotou. Od titěrný práce pouličňáku po lampasama zbrocený tepláky. Od ticha stargazerů k rachotu kamen. GRATER. Kdo je doprdele ta čůráčí olihní hlava, požírající Don Vito?

S komiksem roste chuť, proto je kouzlo vyhrávky sporý. Bicí čmárají po holých bodech, od křivky ke křivce. Apokalypsa je krycí jméno pro monstrózní kopulaci kovů, drátů, blan a surovýho analogu. Pravěk v hlavě. I kdybys tisíckrát urvogeloval, nenastrčíš polovic. Srdce bije, sen se vzpíná pegasem.

Dvojí kouzlo následujícího se shrnuje pod lžící likvidační trojčlenné smečky jak parkoviště za Lidlovic Albertem. Škola končí v půl, ber kramle, ať to do dvou minut znamená krajskej rekord. Sport jako krátkodobej ventil, zachrání to vysavač plnej nadrcenejch Lightning Bolt. Au, celá kravská míle!

Když už jsme u nezdravého soutěžního ducha, pak musíte sedět uším na lemu, abyste dosáhli na pokapaný šálek. Vrzání zdravotních bot, fyzický přepis hudby, totální šrot popmusic. Jeden by volal o pomoc, kdyby neměl dvě zdravé ruce a kus tvarohového chleba. Černá jako nutný dresscode, fanatismus jednolitého uhýbání z hlubokých rýh.

Když na scénu naklušou rozkvičená grimovská selátka, masokombinát ožije. Rotující nože dokáží zpracovat surovinu na nezvykle jemná vlákna, která se zasekávají do uší snadněji než štětiny. Opravdovou odpovědnost tedy nese časomíra, neomamně krátká.

Čarodějnický speciál napříč spektry připomíná scénku z parlamentu natáčeného Formanem. Absurdní sousedství linek je pouze obligátní platforma. Celé to platí ČEZ a natáčí Roman. Čtyrnásobek kvadrátu no wave, jsme už postzenitní zemí. Smiřme úředníky s kámoši a jedem!

Nemusíte věřit na přídavky, ale horama dolama se valí nová vysokopodlažní bestie, která by srovnala Amazonii do ruličky dolarů. Tahle past už ve městech funguje leta, proč měnit osvědčený model za nějaké biočelisti...? No a když už jsme se takhle pěkně protáhli prostorem rožhaveným i vibrujícími stetoskopy, skočme šelmu. Postavy jsou k nepodpírání, čuchá se ke kalhotkám. Život/dílo.

Don Vito (GER, Tremor Panda) vystoupí dne 28. 6. 2013 od 19:30 v klubu Final, předkapelami budou Oberkörperfrei (CZ) a Inocenc VIII (CZ).

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: freejazz noise / no-wave
Nosič: 10''/mp3/FLAC
Celkový čas: 15:28
Rok: 2011
Vydavatel: Tremor Panda
WWW: http://donvito.bandcamp.com/album/s-t
Seznam skladeb:
  1. Urvogel
  2. Schlampe Aus Rind
  3. Blutsuppe I
  4. Leichenwaschwasser
  5. Hexenbrutalst
  6. Blutsuppe II

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek