Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

I Am Legion

I Am Legion

I Am Legion

autor: Macerát | 10. 10. 2013, 09:25:56 | návštěv: 2387 | reakcí: 0

Extremismus kvete v každém věku a na obou stranách průlivu. Proto je možný svičovat drum 'n bass a dubstep ze strany na stranu a ještě jeho strukturu deptat přebuzenou elektronikou a protkávat multikulti odkazy na doby, kdy se cucalo z prsu. Přísaha na optimismus? Nikoliv, ctíme nemírné...

Orlí rozhled na podkladové práce kancelářských koberců s vlákny generovanými z paternů kláves. Tak by se dal porovnávat vliv klasického B2B přístupu a freestyle nadstavby. Beze pří, jen se zrakem zkaleným MDMA, i v tak malé vzdálenosti bývají stroje přítelem. Pokud vás dubstep doteď vyjma komerčního potenciálu neděsil, pak začne při poslechu pleskání ocasu želé ryby. Track 5!

Oponent má škálu odlazenou, proto se dostane i na ostřejší budoucí zítřky než jen v Jokerově stínu katedrál. Elektro. Elektronika. Elektroboogie. Infúze mladého věku, architektura minimalistických proporcí aka klíč techstepu. Hlas tu hřmí slabikami, cesta otevírá dveře. Ať už se súfismus propadl do abstraktních rovin spirituálních trendů anebo jste jen na cestě z Groningenu na věčnost, tohle padá z nebe jak smrt. Dobrý úkryt už neexistuje, ignoty zvuku obalené skelnou vatou na míle chemizující předvolbou posílá choons všem, kdo už pátek promlátili hlavou hranu stage.

Grime opaleskuje jen chvílemi, prosvítá jak proužek pod krajkou. Warp Speed Thugin' ve dvojhlasné shodě vyplňují vakuum po Antipop Consortium. I když mateřské mléko bylo vlčí a načichlé před 20 lety metalem a grunge, dnes frázování snáz porovnáte z rytmy raných Can. I am Legion je superformací v nejprošlapanější čtvrti luceren. Líbivost? Při rozkmitu jedniček a nul se zorientujete spíš až napozítří.

Síla holandských klapmistrů spočívá v instrumentálním obnažování rytmických vzorců, skoro jak na pitevně. Při stopování mysli skrz Stresses 1 & 2 a pak také v archetypálním riddimovém korytu Sunken Submarine. Dál odvážní odpoutávají mysl od těla, nechávají působit prostorová pravidla Poeovy jámy i kyvadla. Pozitivní tu je jen pohyb vpřed, jinak tu lítá ve vzduchu smršť slov a snaha o hřebíky do hlav. Vynechat vlnu nelze ani během odlivu, setrvačnost gyroskopu louhuje do robotického přesahu. Převaha technologické povahy, biorytmy seřazené dávkovací kojnou. Požádáš, neusneš.

I AM LEGION (uk/nl, Division/OWSLA/Par Excellence) vystoupí v klubu Roxy 10. října 2013 od 20:00. V roli předjezdu bude Bassdrop, Nonames, Samiyam, Suki.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: elektronika/dubstep
Nosič: LP, CD, MP3
Celkový čas: 48:00
Rok: 2013
Vydavatel: Division
WWW: http://www.iamlegion.co.uk
Seznam skladeb:
 1. Intro
 2. Farrda
 3. Make Those Move
 4. Upper Ratio
 5. Jelly Fish
 6. Ice
 7. Blue Shift
 8. Loose On The Leaves
 9. Choosing For You
 10. Warp Speed Thuggin'
 11. Stresses Part I
 12. Stresses Part II
 13. Sunken Submarine
 14. Dust Descends
 15. Powerplay
 16. Foil

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek