Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

clipping.

clipping.

midcity

autor: macerát | 25. 10. 2013, 09:48:56 | návštěv: 3776 | reakcí: 0

malý písmenka na rozmazaném displeji, pěna u huby, industriální vytěžení hudebního softwaru. l.a. boy, nezbytný rekvizity v podobě biatches, toxikálií a velmi proměnlivého obrazu skutečnosti. jste na příjmu, když buří telka a chroupají burácí.

lokální scény a měření péra podle měrek poprsu. viděli jsme levitující primitivy na přehlídkách death grip, viděli jsme däleka doširoka a teď už netlačí ani sneaker. pohodové rýmování zadržovaných dechů propuká zoufalstvím astmatika. chopped & screwed v nehybném majestátě.

úvod do živočichopisu chlápka daveed diggse jak se na zkamenělý ksicht sluší. zoufalství jako tvrdá slupka, pod kterou čeká dužina skillz z obou stran síly. rýmování, rytmizování. ale hlavně obrovská porce hluku. na west coast rap až kacířsky nečitelná a zraňující.

jednolitost charakterizuje monolit. naživo ty laptopy a veškeré haraburdí bude sršet o jiskru i dvě víc, dovalíme jistě spíš sluchovážnost k ekvilibriu než oční kontakt k dokonalosti, ale bernou mincí nebude ani ex-kapitán od achaba, ani další študovaná hlava na koláže. bude to čelní náraz anebo prázdno násobené neplodným zájmem kruhů.

clipping. (us, sub pop) vystoupí dne 25. 10. 2013 v klubu 007 strahov. v roli předskokana se představí jtnb.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: rap, hip hop, industrial
Nosič: 14 × File, FLAC, 24 bit, 48 kHz
Rok: 2013
Vydavatel: self-released
WWW: http://clppng.bandcamp.com/album/midcity
Seznam skladeb:
 1. intro 2:17
 2. loud 3:48
 3. bout.that (ft. baseck) 3:55
 4. get.it (ft. kill rogers & TiVO) 3:00
 5. five 2:45
 6. bullshit (ft. jalene goodwin) 3:49
 7. overpass (skit) 1:05
 8. guns.up 4:20
 9. mobb2it 4:42
 10. killer (ft. kill rogers) 3:22
 11. collect (skit) 0:58
 12. story 3:16
 13. real (ft. ezra buchla) 3:11
 14. outro 10:46

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek