Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Pontiak

Pontiak

Innocence

autor: -job- | 16. 04. 2014, 07:44:47 | návštěv: 4355 | reakcí: 0

Čaj stydne a mě se sypou fotky poslední dekády v divošském rytmu ponti akože fíkovaných bří. Nevynechávám jediný záběr, i když to vždycky není šaman s pochodní v nohou. Posadit okovy k zemi na čtyři doby funguje, jedině tak, jedině tak. Ale musíš umět číst mysl.

„Hey, wait a minute. Can't you stay a minute?" Primitivismus, slonovinová věž. Když se očima klukama Carneyoic podíváš vůkol, tak spíš než vřes budeš chroupat čekanku sušenou za měsíce. Mám možná naběháno, ale od otvíráku Innocence přes Lack Lustre Rush, Ghost a elegantním přemetem přes masový hrob cockrockerů v It's The Greatest až k rozšafně chmelové Noble Heads, posílám. Volba jednoho za dva, Trier pláče pod polštářem nad tříminutovou verzí Prolomit vlny.

Defilé zdravím kypícím idolům středoškolské mládeže bych dopřál i přes krabicovou vykrádačku Surrounded by Diamonds, ve které si přepočtete zbývající boostery. S postrockovou manýrou se chodí do řeky, tady lítaj třísky trsátek. Tající knoty na krcích epifonů. Krása a zatím poslední výkřik vintage.

Když žokejové poloví, většinou z tripů. Průvod farmy zvířat, Orwell popuštěnej Huxleymu. Vidíte… ? Od Beings of Rarest to půjde hůř, stavidla spouštěj vody a tohle vypadá na parádní záplavu. Myslíte na to… ? Upřímnost za upřímnost. Po večerech nejradši vyšívám. Na poli (dosaď lásky) sází zemědělec jak ve svitu měsíce tanec, nu a pod krovem rozednění další canc. Pumpa nad pětimetrovou studní bude pouštět rybám, než zaberou za lopatky, kde stojí #čurákůvmlejn ve stínu sotva stoletý Darkness Is Coming. Pusťte mě dovnitř, práh vkročí první.

„… but you catch your balance." Na stromy a oroborus. Omen.

Pontiak (us, Thrill Jockey) vystoupí společně s Kurac (MMM) nejblíže 16. 4. 2014 v klubu 007 Strahov od 20 h. Vstup 230,-, těhotné, důchodci a předškolní mládež (v doprovodu rodičů) zdarma.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: folk, rock, hardrock
Nosič: LP/CD/MP3
Celkový čas: 32:42
Rok: 2014
Vydavatel: Thrill Jockey
WWW: http://www.pontiak.net
Seznam skladeb:

    01. Innocence

    02. Lack Lustre Rush

    03. Ghosts

    04. It’s the Greatest

    05. Noble Heads

    06. Wildfires

    07. Surrounded by Diamonds

    08. Beings of the Rarest

    09. Shining

    10. Darkness is Coming

    11. We’ve Got it Wrong

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek