Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - REPORTY - - - - - - - - - - - -

My Funeral,  selFbrush, Lvmen

My Funeral, selFbrush, Lvmen

12.12.2006, Subclub, Bratislava

autor: Twiggy | 25. 12. 2006, 16:04:34 | návštěv: 2724 | reakcí: 5

No čo vám budem hovoriť, začalo sa to dosť nevinne, po škole (chodim do Nitry, 205 km od Čadce) som sa z HC fóra dozvedel o tomto koncerte. Mal som naplánovane ísť na nejaké lokal hard and heavy kapely, ale na to som hneď zabudol, pretože Lvmen je Lvmen!

Takže z Nitry nám šiel autobus o šiestej, boli sme až šiesti Čadcania a esa ako Mišo Jansco a Pasta nasvedčovalo, že to bude fakt zaujmavý večer... Hulenie v autobuse, kde neboli okna, len také tie vetráky, hulenie po bratislavskych uliciach, hulenie pred klubom, v klube. Treba ešte niečo dodať? Aha, pardon, koncert!

Prví to tak nejak okolo tej osmej rozbalili MY FUNERAL (zaujmavý bicmen, čo sa týka image). Hralo sa v atomovom kryte a podium bolo v takom tuneli, takže zvuk riadny! Najskor sa kapela otočila k nam chrbtom a začalo také divné hučanie, akokeby pristávalo lietadlo a po chvilke začali do nás mastiť jeden song za druhym, ani nedovolili ľudom tlieskať, prestávky medzi songami boli nemilosrdne uškrtené buď gitarou, basou alebo bicími. Hrali trošku dlhšie, takže po čase to bolo trošku nudnejšie, ale ináč doporučujem!

Šiel som sa vyvetrať a keď som zišiel dole, tak už tam stál týpek, ktorý si hovorí Selfbrush a hral nám dosť depresívny folk, taká predzvesť toho, čo malo prísť po ňom! Bol som dosť unavený a nedalo sa nikde sadnúť, tak som po pár pesničkách šiel von, šetril som sa na Lvmen!

No a keď som zišiel už neviem po koľkí krát dole, už sa chystali. Spevák a gitarista v jednom nám ohlásil, že teraz bude trošku „apokalyptického rocku“! A aj bolo! Ešte aký, som čumel s otvorenou hubou! Kapelu dotvára aj klávesák, ktorý tiež kričí, čo mu hrdlo stačí! Od kamoša sa dozvedám, že zahrali všetky nové skladby a jeden starý vál! A ako bonus celý čas v pozadi hral projektor zo všeliakými haluzami a hlavne ľudia, ktorí sa potužili niektorými látkami, znášali ju velmi pozitívne!

No na afterparty sme nezostali, lebo nam šiel o jednej autobus, tak sme za mojho nahánania šli, spanie v autobuse, cesta cez celé mesto na intrák, spať a ráno zase vstávať na bežiaci pás! Zdravim vás!

P.s.: Videl som tam aj mafiánsku rodinku VANDALOV (pekne auto mate) a toho reportéra z TV Oi! Teda Joj!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 5
-ht-
2. 01. 2007, 22:09:37
promin, ale priste az budes zase psat report, nikam ho neposilej a procitej si ho doma z wordu na dobrou zhulenou noc.

lilac
29. 12. 2006, 03:48:47
dikes

Twiggy
28. 12. 2006, 17:58:31
aaaa sorry :)
no na plakatu bolo ze NOIZZZ/ROCK a aj to tak bolo:) aj ked som vydel iny plagat a tam bolo PUNKROCK ale to urcite nie! :)

Lilac
28. 12. 2006, 03:12:10
Hezky, jen bych se rad dozvedel co vlastne hrajou ty MY FUNERAL ...

Twiggy
26. 12. 2006, 23:17:16
Ked sa spatna pozeram na ten report tak akokeby som pisal basnicku hehehe

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek